Привіт, світ!

Від думок про збереження історії –
до активного культурного розвитку суспільства

Проект має на меті оживити пам’ятку національного значення Татарську надбрамну вежу (кін. XV – поч.XVI ст. ) – один з трьох збережених в Україні барбаканів.  Слово «барбакан», погодьтесь, не є широковживаним. Означає споруду оборонного типу, призначену для захисту підступів до міста. Саме тому воно використане у назві, адже «Культурний барбакан» покликаний захистити, зберегти, примножити культурну спадщину міста Острога. Сьогодні, арт-простір –  це необхідність для повноцінного розвитку громади та її змістовного дозвілля, а поєднавши традиції архітектури княжої доби з сучасними технологіями, ми створимо справді унікальну локацію, цікаву не лише острожанам.

Чому «Культурний барбакан»?

  • не одинична подія, а локація-стимул культурного розвитку громади;
  • проект – трансформація від «Острог екскурсійний» до «Острог подієво-туристичний» ;
  • Татарська брама – від забутої середньовічної історії до відродження культури.

«Культурний барбакан» стане серцем культурного життя міста. З’явиться сценічний та виставковий простір, історія та мистецтво стануть зрозумілими та цікавими дітям, молодь матиме простір для обговорення власних ініціатив, ідей та задумів, культурне життя буде доступним людям з особливими потребами, а гості міста залишатимуться на ніч аби стати свідком вечірнього світлового шоу.

Написання проекту згуртувало всі сфери життя міста: міська влада, заклади культури, університет, музеї міста, бізнес та громадські організації.

Один коментар до “Привіт, світ!”

  1. Привіт, це коментар.
    Щоби почати модерування, редагування, та видалення коментарів, будь ласка, відвідайте розділ коментарів у Майстерні.
    Аватари коментаторів ідуть із Gravatar.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *